Szkolenia z social media online - ikony mediów społecznościowych

Szkolenia z Social Media online i kursy social media offline

W dzisiejszych czasach komunikacja z klientami to nie tylko spotkania twarzą w twarz. Coraz częściej zakupy są dokonywane online, a część firm działa wyłącznie w sieci. Właśnie dlatego tak ważne jest nawiązywanie relacji z potencjalnymi i obecnymi klientami w Internecie. Aby do nich dotrzeć, warto wykorzystać kanały, w których niemal na pewno są oni obecni. Chodzi tutaj m.in. o social media. Ich znaczenie w komunikacji prywatnej i biznesowej wciąż rośnie.

Szkolenia social media online i offline

W mediach społecznościowych jest naprawdę mnóstwo osób, mogących zainteresować się Twoją marką i oferowanymi przez Ciebie produktami bądź usługami. Jednak zanim zaczniesz kierować do nich swój przekaz, musisz poznać specyfikę social media. Bez takiej wiedzy działania nie przyniosą pożądanych efektów. Każdy z kanałów: czy to Facebook, czy YouTube, czy wreszcie Twitter bądź Instagram, rządzi się innymi prawami. W każdym z nich treści powinny wyglądać inaczej.

Wychodząc naprzeciw potrzebom nowoczesnych firm, oferujemy profesjonalne szkolenia z social media. Realizujemy je zarówno w formie kursów offline (stacjonarnych), jak i szkoleń online, przeprowadzanych całkowicie zdalnie. Kursy mają formułę interaktywną. Zależy nam na zaangażowaniu uczestników, dlatego zachęcamy do dyskutowania, zadawania pytań i wspólnego poszukiwania odpowiedzi oraz konkretnych rozwiązań.

Istnieje możliwość zorganizowania szkolenia w siedzibie Twojej firmy. Jeśli interesuje Cię taka opcja, skontaktuj się z nami i umów się na dogodny termin!

Dla kogo/od kogo social media szkolenia?

Kursy realizowane są przez doświadczonych praktyków, korzystających na co dzień z social media i mających aktualną wiedzę na ten temat. Osoby prowadzące szkolenia przekazują swoją wiedzę w sposób przystępny i obrazują teorię konkretnymi case study.

Szkolenia z social media kierujemy do osób, chcących skutecznie wypromować się w sieci. To oferta dla:

 1. kandydatów do pracy w agencjach interaktywnych i reklamowych,
 2. pracowników działu marketingu oraz promocji,
 3. początkujących freelancerów,
 4. managerów firm,
 5. osób, aspirujących do zostania social media ninja.

Czego nauczysz się na szkoleniu?

Niezależnie od formuły, szkolenie da Ci konkretną wiedzę na temat korzystania z social media w celu budowania wizerunku marki i zwiększenia sprzedaży produktów lub usług. Dowiesz się:

 1. jakie media społecznościowe masz do dyspozycji i które z nich będą najlepsze dla Twoich potrzeb,
 2. jak korzystać z poszczególnych funkcji, dostępnych w określonym kanale,
 3. jak przygotować strategię obecności długofalowej w social media,
 4. w jaki sposób zachęcić użytkowników do interakcji z marką,
 5. które narzędzia można zastosować do pomiaru efektywności działań i ich monitorowania,
 6. jak tworzyć angażujące, ciekawe i atrakcyjne wizualnie wpisy,
 7. w jaki sposób prowadzić dyskusję w social media i co zrobić w sytuacjach kryzysowych (nieprzychylne komentarze, negatywne recenzje).

Na koniec szkolenia każdy uczestnik otrzymuje certyfikat ukończenia kursu.