Szkolenia z social media - ikony mediów społecznościowych

Szkolenia Social Media

W dzisiejszych czasach komunikacja z klientami to nie tylko spotkania twarzą w twarz. Coraz częściej zakupy są dokonywane online, a część firm działa wyłącznie w sieci. Właśnie dlatego tak ważne jest nawiązywanie relacji z potencjalnymi i obecnymi klientami w Internecie. Aby do nich dotrzeć, warto wykorzystać kanały, w których niemal na pewno są oni obecni. Chodzi tutaj m.in. o social media. Ich znaczenie w komunikacji prywatnej i biznesowej wciąż rośnie.

Szkolenia social media online i offline

W mediach społecznościowych jest naprawdę mnóstwo osób, mogących zainteresować się Twoją marką i oferowanymi przez Ciebie produktami bądź usługami. Jednak zanim zaczniesz kierować do nich swój przekaz, musisz poznać specyfikę social media. Bez takiej wiedzy działania nie przyniosą pożądanych efektów. Każdy z kanałów: czy to Facebook, czy YouTube, czy wreszcie Twitter bądź Instagram, rządzi się innymi prawami. W każdym z nich treści powinny wyglądać inaczej.

Wychodząc naprzeciw potrzebom nowoczesnych firm, oferujemy profesjonalne szkolenia z social media. Realizujemy je zarówno w formie kursów offline (stacjonarnych), jak i szkoleń online, przeprowadzanych całkowicie zdalnie. Kursy mają formułę interaktywną. Zależy nam na zaangażowaniu uczestników, dlatego zachęcamy do dyskutowania, zadawania pytań i wspólnego poszukiwania odpowiedzi oraz konkretnych rozwiązań.

Istnieje możliwość zorganizowania szkolenia w siedzibie Twojej firmy. Jeśli interesuje Cię taka opcja, skontaktuj się z nami i umów się na dogodny termin!

Dla kogo/od kogo?

Kursy realizowane są przez doświadczonych praktyków, korzystających na co dzień z social media i mających aktualną wiedzę na ten temat. Osoby prowadzące szkolenia przekazują swoją wiedzę w sposób przystępny i obrazują teorię konkretnymi case study.

Szkolenia z social media kierujemy do osób, chcących skutecznie wypromować się w sieci. To oferta dla:

 1. kandydatów do pracy w agencjach interaktywnych i reklamowych,
 2. pracowników działu marketingu oraz promocji,
 3. początkujących freelancerów,
 4. managerów firm,
 5. osób, aspirujących do zostania social media ninja.

Czego nauczysz się na szkoleniu?

Niezależnie od formuły (kurs z social media online/szkolenia z social media offline), szkolenie da Ci konkretną wiedzę na temat korzystania z social media w celu budowania wizerunku marki i zwiększenia sprzedaży produktów lub usług. Dowiesz się:

 1. jakie media społecznościowe masz do dyspozycji i które z nich będą najlepsze dla Twoich potrzeb,
 2. jak korzystać z poszczególnych funkcji, dostępnych w określonym kanale,
 3. jak przygotować strategię obecności długofalowej w social media,
 4. w jaki sposób zachęcić użytkowników do interakcji z marką,
 5. które narzędzia można zastosować do pomiaru efektywności działań i ich monitorowania,
 6. jak tworzyć angażujące, ciekawe i atrakcyjne wizualnie wpisy,
 7. w jaki sposób prowadzić dyskusję w social media i co zrobić w sytuacjach kryzysowych (nieprzychylne komentarze, negatywne recenzje).

Na koniec szkolenia każdy uczestnik otrzymuje certyfikat ukończenia kursu.