social

Działania reklamowe w SOCIAL MEDIA! Kampanie w mediach społecznościowych, które wzbudzają emocje? Wsparcie promocyjne na FB, Insta, Linkedin, które realnie przekłada się na zyski firmy? Lubimy tworzyć trwałe relacje z konsumentami oparte na unikalnej, wyrazistej i zaskakująco kreatywnej komunikacji internetowej. Na Facebook, Instagram, Linkedin oraz YouTube jako ambasadorowie marek zawsze jesteśmy blisko tego, co interesuje i zastanawia fanów. Pobudzamy wyobraźnię, zapraszamy do dyskusji, a nasi Klienci… lubią to!

 

Nasze kompetencje w Social Media:

 

# kampanie reklamowe
# prowadzenie fanpage, profilu firmowego

# pozyskiwanie nowych klientów przez media społecznościowe
# kampanie w Google Adwords

# kreacja i produkcja materiałów typu grafika, gif, animacja, video

 

Odniesienie sukcesu wymaga zbudowania przewag konkurencyjnych. Również w zakresie komunikacji z klientem. Nie zaistnieje to bez sprawnego korzystania z profesjonalnych narzędzi social media, ponieważ potencjalny i aktualny klient korzysta z mediów społecznościowych. Tam jest obecny, szuka informacji i rozrywki. To jego świat. Możemy do niego efektywnie dotrzeć z Twoją firmową ofertą, zbudować zainteresowanie marką i lojalność w stosunku do produktów.

Tylko profesjonalna obsługa kanałów w social mediach zapewni zakładane cele biznesowe. Inaczej treści nie zainteresują klienta ani do niego nie dotrą, a już na pewno nie przełożą się na sprzedaż. Profesjonalna agencja interactive ma natomiast wiedzę, zasoby i doświadczenie, by budować perswazyjny przekaz i efektywne realizacje kampanii online. Taką agencją jesteśmy – znamy środowisko internetowe i sposób, w jaki działają media społecznościowe. Nasi pracownicy tym żyją, jest to ich pasja i obszar kompetencji.

Dzięki kwalifikacjom naszego zespołu tworzymy kampanie i wpisy przynoszące korzyści i maksymalizujące zyski. Cechuje nas zaangażowanie, kreatywność i solidność. Podchodzimy do zleceń w zakresie obsługi profili indywidualnie i z myślą o wymiernym sukcesie klienta.

Narzędzia SM mają skomplikowany mechanizm, w którym trzeba mieć obeznanie. Wymagają też regularności wpisów, przemyślanej taktyki prowadzenia oraz wysokiej jakości grafik, materiałów wideo i angażujących informacji. Takie stworzymy na Twój firmowy fanpage. Z wszystkich działań otrzymasz profesjonalne raporty, podsumowujące efekty aktywności. Zobaczysz, że powierzenie zadań specjalistom ma sens i jest opłacalne. Świadomość Twojej marki wzrośnie, pojawią się nowi klienci, wzrośnie sprzedaż i nastąpi rozwój firmy.

Profesjonalne prowadzenie fanpage firmowego

Facebook jest miejscem, w którym Twój klient przebywa nawet kilka godzin dziennie. Wykonuje tam wiele czynności. Podobnie jak Twoja konkurencja. FB jest najpopularniejszym kanałem social media, a aktywność w nim jest obowiązkowa. Kanał ten ma jednak skomplikowany algorytm, który automatycznie wyświetla tylko treści dobrej jakości. Znajomość mechaniki mediów społecznościowych jest dziś koniecznością do prowadzenia fanpage przekładającego się na rezultaty biznesowe.

Stworzymy te wysokiej jakości treści dla Ciebie. Podobnie jak efektywne reklamy. Nasza agencja pomoże Ci przełożyć obecność na Facebooku na konkretne korzyści ilościowe i jakościowe, należą do nich:

  • zbudowanie lub wzrost świadomości marki i produktów,
  • rozbudowa fanpage i zwiększenie liczby fanów i interakcji,
  • poprawa wizerunku i budowanie renomy,
  • przyciągnięcie klientów,
  • budowanie relacji i lojalności,
  • zebranie i dostarczenie informacji,
  • intensyfikacja sprzedaży, przekierowań na stronę, pobrań formularzy.

Świadczymy usługi, które zbudują Twoją przewagę konkurencyjną. Możemy podjąć się działań długofalowych lub doraźnych, w zależności od Twoich potrzeb i budżetów. Przyjmujemy zlecenia na duże kampanie i krótkie akcje reklamowe. Oferta naszej agencji dotycząca obsługi profili jest szeroka i zawiera:

  • zakładanie i profesjonalne prowadzenie fanpaga firmowego. Tworzenie wysokiej jakości angażujących i unikatowych treści i grafik. Bieżąca obsługa komunikacji z klientem;
  • tworzenie efektywnych strategii funkcjonowania w social mediach. Przygotujemy unikatową koncepcję obecności, aktywności i działań na Twój fanpage firmowy. Będzie spójna z tożsamością
Twojej firmy i celami rozwojowymi, a jednocześnie Cię wyróżni;
  • realizację profesjonalnych kampanii reklamowych. Znając zasady budowania i optymalizacji skutecznych akcji płatnych w mediach społecznościowych poprowadzimy Ci kampanię, dzięki której osiągniesz cele i wyniki.

Zadbamy, by Twoja inwestycja w budżet na Facebooku się opłaciła. Zbudujemy Ci przewagę, która doprowadzi do rozwoju Twojego biznesu.

Zainteresowany?

Mikołaj Soszyński

New Bussiness

Mikołaj Soszyński

Creative Answer CEO

+48 600 483 977

m.soszynski@creativeanswer.pl

Wyślij

brief